• Nokia i Yahoo! łączą siły

Nokia i Yahoo! łączą siły

25 maja 2010
by IuDeX

Yahoo

Wczoraj Yahoo! i Nokia połączyły siły, aby stworzyć narzędzia, które pomogą Ci się zlokalizować oraz komunikować. Para współpracuje ze sobą już od pięciu lat nad sporą liczbą projektów – od wprowadzenia Yahoo! Go na urządzeniach firmy Nokia do możliwości wgrywania zdjęć bezpośrednio na Flickr. Ostatnie przedsięwzięcie, największe do tej pory, doda usprawnienia do poczty e-mail, komunikatorów internetowych, map i usług nawigacyjnych.

W ramach sojuszu Nokia będzie wyłącznym dostawcą map i usług nawigacyjnych Yahoo!. Nokia wprowadza swoje doświadczenie do produktów opartych na lokalizacji dla użytkowników Yahoo! Z kolei Yahoo! zostanie wyłącznym providerem  usług Nokia Ovi Mail i Ovi Chat services, oznaczone jako “powered by Yahoo!.” Yahoo! wnosi swoje doświadczenie w tworzeniu usług internetowych dla użytkowników Ovi.

Zmiany w Nokii i Yahoo!  współpracujących razem będą występować na rzecz poprawy dostępu do wielu usług. Użytkownicy z Ovi ID będą mieli możliwość odblokowania mnóstwa przydatnych rzeczy. Cierpienie spowodowane tym, że zapomniałeś hasła, bo masz ich setki – może Cię opuścić ;)


Komentarze do artykułu znajdują się w odpowiednim temacie w dziale Blogosfera.