• I zlot NokiaHacking.pl – Meeting Katowice

I zlot NokiaHacking.pl – Meeting Katowice

5 lipca 2010
by bastard3son

3 lipca br. miało miejsce pierwsze spotkanie użytkowników forum NokiaHacking.pl! Meeting odbył się w Katowicach, na którym zjawili się userzy ze Śląska.

Umówieni byliśmy o godzinie 14, jednak już o 10:30 spotkali się kamilloi, bastard3son i Katiusza ( z osobą towarzyszącą). Zaczęło się od wzajemnego dzwonienia do siebie w celu rozpoznania drugiej osoby, tak więc na ‘dzieńdobry’ bastard3son rozmawiał z kamilloi’em przez telefon stojąc kilka metrów od Niego.

W takim składzie odwiedziliśmy chyba jedyny sklep ogólnospożywczy w Katowicach, tj. Carrefour (teza ta wynika z tego, iż w kolejkach do kas stali chyba wszyscy mieszkańcy Katowic). Następnie była przerwa na papierosa, po czym wyruszyliśmy na poszukiwania bankomatu PKO. Kiedy już został odnaleziony, wstąpiliśmy na kawę do Costa Coffee. Tam spędziliśmy całkiem sporo czasu poznając się i wymieniając doświadczenia życiowe. ;)

Kiedy zbliżała się godzina 14, jeszcze raz poszliśmy do Carrefour’a, ponieważ byłem (bastard3son) głodny. W kilometrowej kolejce do kasy wymienialiśmy się informacjami dotyczącymi wyników tegorocznych matur (cała czwórka to tegoroczni maturzyści).

Z lekkim poślizgiem (bo o 14:15) dotarliśmy przed wejście na Dworzec Główny PKP w Katowicach. Tam przywitaliśmy się i doszło do pierwszej zabawnej sytuacji. Jak zapewne wiecie pawelooss i kamilloi poznali się wcześniej… To jednak nie przeszkodziło Pawłowi w tym… aby nie poznać swojego ‘wspólnika’. Na zlocie w sumie zjawili się: pawelooss, kamilloi, dario_mce, nemo333, hoppek, bastard3son, Katiusza z Karolem.

Kiedy byliśmy już wszyscy, wyruszyliśmy do pubowego ogródka pogrążeni w rozmowach. Na miejscu połowa zebranych uraczyła się napojem chłodzącym otrzymanym w wyniku enzymatycznej hydrolizy skrobi i białek zawartych w ziarnach zbóż i poddany fermentacji alkoholowej (oczywiście za okazaniem dowodu osobistego).

W bardzo miłej atmosferze poruszyliśmy tematy dotyczące forum, jego działania, a także przedstawiliśmy różne koncepcje na poszczególne tematy. Dosyć szybko, bo już o godzinie 15 kamilloi i pawelooss byli zmuszeni nas opuścić. Kiedy dopiliśmy co dopić mieliśmy rozmawialiśmy na różnorakie tematy, a następnie poszliśmy coś zjeść.

Spotkanie dobiegło końca około godziny 17.

Wszyscy zarzekają się, iż trzeba będzie owe spotkanie powtórzyć, a jednocześnie powstały już dwa kolejne pomysły na zorganizowanie Meetingów w Warszawie i Poznaniu. Wszystkich zainteresowanych odsyłam do poszczególnych tematów:

II zlot NokiaHacking.pl – Meeting Warszawa

http://nokiahacking.pl/ii-zlot-nokiahacking-pl-meeting-warszawa-vt11019.htm

III zlot NokiaHacking.pl – Meeting Poznań

http://nokiahacking.pl/iii-zlot-nokiahacking-pl-meeting-poznan-vt11021.htm

Pokaz slajdów z Meetingu


Komentarze do artykułu znajdują się w odpowiednim temacie w dziale Blogosfera.