• Kamilloi – bez cenzury ;)

Kamilloi – bez cenzury ;)

28 kwietnia 2010
by bastard3son

NokiaHacking jest już nie tylko forum, a wręcz serwisem, portalem etc. Mimo wszystko wyróżnia się na tle innych stron tego typu. Wymienię tutaj tylko jeden czynnik, który to powoduje. Jest nim oczywiście otwartość Administracji, która to nie siedzi zamknięta w ciemnym pomieszczeniu, planując tylko przyznawanie kolejnych ostrzeżeń, czy banów. Wiele osób się już przekonało, a wiele się jeszcze przekona o tym, że tutaj Admin nie jest maszyną bez uczuć, a prawdziwym człowiekiem, zdolnym do poważnych rozmów, wygłupiania się, a kiedy trzeba to i do bycia surowym.

Dlatego też, chcąc wyjść Wam naprzeciw postanowiłem napisać kilka słów o naszych Adminach. Tytuł sugeruje, iż na pierwszy ogień pójdzie Kamilloi. A więc zaczynamy! ;)

Kamilloi, a raczej Kamil, bo tak brzmi Jego imię (czego chyba nie trudno się domyślić) jest osiemnastoletnim uczniem częstochowskiego liceum. Warto dodać, że w tym roku podejdzie do matury, przez co w ostatnich tygodniach naprawdę trudno go zobaczyć na forum.

Jeśli zapytacie „jak to się stało, że w ogóle poznał paweloossa?”, to krótko odpowiem Wam, iż stoi za tym Nokia 3110 Classic. Najprawdopodobniej to właśnie na forum tego modelu Nokii pierwszy raz skontaktowali się ze sobą. Ale do rzeczy… Kamil jest istnym gejzerem pomysłów! To właśnie on, w sytuacji kiedyś coś zawodzi, znajduje rozwiązanie problemu w tak dziwny sposób, że momentami nie bardzo wiem jak się nazywam. Ale mimo wszystko Jego pomysły są niezawodne. Nadmienię tutaj, że pierwszym projektem wykonanym przez Kamila, była podmiana grafik odtwarzacza muzycznego w Nokii 3110 Classic na czarnobiałe. Warto dodać, że było to wykonywanie ręcznie w hexach, a nie za pomocą jakiś programów. Innym ważnym dziełem Kamilloi’a było pomniejszanie menu, a także pierwsze edycje PPU.

Możecie wierzyć lub nie, ale to właśnie Kamilloi wpadł na pomysł utworzenia tego forum i przez jakiś czas wywierał presję na Pawle, by ten wziął się do roboty. Sam trzyma rękę na pulsie jeśli chodzi o finanse i hosting. Dba też o kwestie techniczne i formalne.

Kamil jest Adminem z poczuciem humoru, dystansem do siebie, ale kiedy trzeba potrafi krzyczeć. Innymi słowy, do czasu kiedy nie będziecie pisać bzdur itp. Kamilloi będzie Waszym dobrym kumplem.

Tagi: , , ,


Komentarze do artykułu znajdują się w odpowiednim temacie w dziale Blogosfera.