• NokiaHacking.pl – Notka pierwsza, urodzinowa!

NokiaHacking.pl – Notka pierwsza, urodzinowa!

27 kwietnia 2010
by pawelooss

Witamy, Welcome, Willkomen, здраствуйте, مرحبا ,היי, 你好!

Jak już zapewne wiecie w dniu dzisiejszym serwis NokiaHacking.pl obchodzi pierwszy rok swojego istnienia! Dokładnie 4380 godzin temu na kilkunastu stronach i forach zaczęła się akcja promocyjna, mająca na celu ogłosić całemu światu premierę forum o zupełnie nowej jakości. Udało się! :)

Dzięki Wam strona już od początku swojego istnienia rozwijała się niezwykle dynamicznie, by przez te 12 miesięcy osiągnąć wynik ponad 21 tysięcy zarejestrowanych użytkowników i pozostać jedynym serwisem w Polsce, a także jednym z nielicznych na całym świecie, traktującym o szeroko pojętym tuningu telefonów komórkowych marki Nokia. Przez ten rok udało się nam wspólnie odkryć bardzo wiele zagadnień i zgłębić tajniki oprogramowania, dzięki czemu polski rynek patchy i modyfikacji na komórki z platformy S40 mógł w ogóle powstać i się rozwinąć.

Chcieliśmy również gorąco podziękować za wszystkie dobrowolne datki na rzecz strony, dzięki czemu mogła się ona przez ten cały czas utrzymać bez potrzeby instalowania jakichkolwiek reklam! Mało tego – udało nam się skutecznie przeprowadzić trzy różne konkursy z nagrodami oraz przeznaczyć skromne wynagrodzenie dla programisty podpisującego się nickiem ndt, najbardziej znanego z przystosowania programu PPModd do współpracy z najnowszymi telefonami z platformy BB5. Mamy nadzieję, że spełniliśmy Wasze oczekiwania i nieśmiało liczymy na ponowne wsparcie w kolejnych latach!

Kamilloi & Pawelooss

Pawelooss & Kamilloi - Administratorzy Serwisu

W związku z tą doniosłą rocznicą, przygotowaliśmy dla Was dwa zupełnie nowe projekty spod szyldu NokiaHacking.pl. Pierwszym z nich jest ów blog połączony tzw. mostem ze skryptem forum. Będziemy na nim umieszczać najciekawsze artykuły, nasze recenzje, sztuczki i patche, najważniejsze wiadomości ze świata Nokii i GSM, niusy z życia forum oraz przeróżne luźniejsze felietony. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie! Drugi nasz projekt to interaktywna encyklopedia (wiki), którą każdy zainteresowany może edytować, ulepszać i dodawać do niej nowe hasła. W zmyśle pragniemy stać się największym internetowym kompendium o telefonach komórkowych. Z Waszą pomocą na pewno będzie to możliwe!

Wierzymy, że w następnych latach z nie mniejszym zapałem będziemy wspólnie budować i rozwijać nasz serwis. Patrząc na dotychczasowe wyniki możemy śmiało z optymizmem patrzeć w przyszłość, lecz zapewniamy, że nie spoczniemy na laurach. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i wszelkie wsparcie oraz mamy głęboką nadzieję, że to dopiero początek wspaniałej drogi…

Administracja Forum,
Kamilloi & Pawelooss


Komentarze do artykułu znajdują się w odpowiednim temacie w dziale Blogosfera.